Hakkımızda

Biz Kimiz?
1992’de Uluslararası Taşımacılık ve Gümrükleme Hizmetleri sunmak amacıyla kurulduk. 1998’de gümrük müşavirliği hizmetleri sunmak için, mevzuat gereği farklı bir tüzel kişilik olduk. 2001’de Tedarik Zinciri Yönetimi Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri sunmaya başladık. 2017’de tüzel kişiliğimizi A.Ş.’ye dönüştürerek daha kurumsal bir yapıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Sahada ve Ofislerde toplam 50 kişiyiz. Taşeron çalışanlarımızla 100 kişilik bir ekibiz. Genel Merkezimiz İstanbul olmak üzere İzmir, Mersin Ve Bursa irtibat ofislerimiz var. İstanbul’da Tüm Gümrüklerde Ofislerimiz Var. Türkiye’ nin tüm gümrüklerinde hizmet sunabiliyoruz. Ayrıca projenizin mahiyetine göre yurt dışında da hizmet sunuyoruz. Konusunda İhtisaslaşmış Müşteri temsilcilerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bünyemizde 4 Gümrük Müşaviri, 9 Gümrük Müşavir Yardımcısı ve 22 Müşavir Yardımcısı Stajyeri İle Hizmet Sunuyoruz.

Değerlerimiz!
* Bilgi ve tecrübeye dayalı uzmanlıklara önem ve değer veriyoruz.
* Bireyler firmaları, firmalar sektörleri, sektörler de tüm ekonomiyi ve ülkeleri ileri taşır mantığıyla eğitime çok önem ve değer veriyoruz.
* Koordinasyon ve iletişimin yarattığı sinerjinin başarıya taşıyacağına inanıyoruz.
* Prensipler, kültür ve tarz önemlidir. Bu nedenle her bireyin ve kurumun tarzını ve kültürünü oluşturmasının, buna ilişkin prensiplerinin olmasının başarıya katkı sağlayacağına inanıyoruz.
* İnovasyona ve sürdürülebilir başarılara odaklanmanın, hedefleri ona göre belirlemenin başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri olduğuna inanıyoruz.
* Kontrolsüz güç güç değildir mantığıyla periyodik denetimlerin, yola devam ederken yapılan analizlerin başarıları perçinleyip geliştirdiğine inanıyoruz.